O nás

Xiaomi YI

O nás

RTB media s.r.o.

Společnost RTB media s.r.o. jako mateřská společnost společnosti RTB media - digitální kamery s.r.o.   je jeden ze dvou oficiálních velkoobchodních distributorů značky Xiaomi Yi v České republice a na Slovensku. RTB media s.r.o. působí na trrhu od roku 2013. V současné době stále rozšiřujeme  portfolio produktů doplňující akční kamery XIAOMI, jako je například rozsáhlá kolekce příslušenství NICEBOY nebo elektronické stabilizátory WenPod. 

Pouze u kamer zakoupených u autorizovaných prodejců jsme schopni garantovat jejich 100% pravost, plnou 2 letou záruku, český návod a menu, pozáruční servis či kompatibilitu nově vydávaných českých aktualizací. Důrazně varujeme před nákupem od jiných, než autorizovaných prodejců.

 

Značka XIAOMI

Kamery XIAOMI patří mezi nejkvalitnější na trhu. Ohromují především prvotřídní kvalitou videí, velmi kvalitním zpracováním a zároveň dostupnou cenou.
Xiaomi Yi jsou kamery od čínské velmi rychle rostoucí firmy Xiaomi™, založené v roce 2010. Xiaomi navrhuje, vyvíjí a prodává smartphony, aplikace a spotřební elektroniku

Všechna balení kamer XIAOMI jsou opatřena tištěným českým návodem.

Pro značku XIAOMI působíme zároveň jako autorizovaný servis. Přímo z továrny jsou nám dodávány součástky a komponenty pro kompletní servisní agendu. Provádíme jak záruční tak mimozáruční servis.